Nieuws‎ > ‎

[AlleOuders] Laatste loodjes van het jaar (19-10-2016)

Geplaatst 19 nov. 2016 08:05 door Peter Havekes
Goedemiddag allemaal,

Nog één keer in 2016 moet er oud papier opgehaald worden.. dus nog 1 keer de vraag aan alle ouders; wie er wil lopen. Het is je kans om de laatste goede daad voor dit jaar te doen. En weet iedereen dat iets doen voor een ander jezelf een goed gevoel geeft en daarmee je eigenwaarde stijgt..?  Dat is toch wel heel erg mooi meegenomen.. nog een reden om je in te schrijven voor december.Zoals in de ouderochtend is aangegeven worden alle ouders ( op basis van familienaam van kind) ingepland voor 2017. Ouders die echt niet kunnen lopen, kunnen dat per mail bij mij aangeven en aangeven of ze een andere bijdrage kunnen doen ( zoals bijv. schoonmaak). We hebben natuurlijk veel meer ouders nodig die oud papier op halen dan komen schoonmaken, dus als je kunt lopen, dan wordt je ingepland.

Voor 23 december kun je je voorkeur voor de maand door mailen naar mij. Hier wordt in de planning dan rekening mee gehouden. In de bijlage zit de planning met alle mensen die hun voorkeur al door hebben gegeven.

Mocht je volgend jaar toch niet kunnen dan kan er onderling geruild worden.

Mochten verder nog vragen of opmerkingen zijn, dan hoor ik ze wel!

--
--
Ċ
Peter Havekes,
19 nov. 2016 08:05
Comments