Nieuws‎ > ‎

[Scouts] Komende zaterdag (Geplaatst op February 6, 2017)

Geplaatst 6 feb. 2017 04:46 door Peter Havekes   [ 14 sep. 2020 07:30 bijgewerkt door Peter Havekes ]
Beste Scouts,

Komende zaterdag zullen wij een dag hebben die compleet in het teken staat van mensen met een visuele beperking. Er zal iemand komen met een blindegeleidehond en die zal ons laten zien wat die hond allemaal kan maar ook vertellen over hoe lang de hond ervoor heeft moeten trainen.
Ook is er iemand die ons kan vertellen hoe je met een stok moet lopen en oefenen we met braille.

In de bijlage vinden jullie een flyer. We willen doppen gaan sparen zodat er nog meer honden opgeleid kunnen worden voor blindegeleidehond. Hoe lees je in de flyer. Vanaf komende zaterdag kun je de doppen op de scouting in een speciale bak gooien, wij zorgen dat ze op de juiste plek komen.

We draaien gewoon van 13.30-16.30 uur.
Comments